Značka Ariette je zhmotněním dlouholetého snu podnikatelky a influencerky Markéty Frank. Markéta se v módě pohybuje roky, a tak ve své značce spojila všechno, na čem ji při oblékání záleží – kvalitu, udržitelnost a příjemné, nejlépe organické materiály.

Markéta je zakladatelkou, kreativní duší i srdcem Ariette. Její estetické cítění a nadšení pro udržitelnou módu ve spojení s neuvěřitelnou pečlivostí daly vzniknout značce s originální osobností. Vlastnosti typické pro ženy narozené ve znamení Berana – latinsky Aries, odkud také pochází název Ariette – jí pomáhají budovat značku, která má hlubší smysl, a která se nebojí vyšlapávat nové cesty.

Móda pro Markétu není jen oblečení, ale také prostor k sebevyjádření, příležitost, jak posílit pocit pohodlí a sebevědomí. V Ariette i ve svém šatníku sází na jednoduché, nadčasové střihy a snadnou kombinovatelnost. Věří, že čisté linie a kvalitní materiály dokáží podtrhnout ženskou krásu nejdokonaleji.

„Když už něco dělám, tak pořádně.“  To je heslo, které je pro Markétu důležité v pracovním i osobním životě.

Kromě značky Markéta pečuje také o své úspěšné a inspirativní profily na sociálních sítích, ale především o dvě malé dcery. Rodinná pohoda je pro Markétu nejdůležitější hodnota, se svým manželem tvoří pár už více než 13 let a spolupracují spolu i v rámci podnikání.