o ariette

Ariette je módní značka s jasnou vizí - tvořit nadčasové kousky oblečení z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů. Jsme malý tým, který s láskou a odhodláním buduje místo, kde s jistotou doplníte základy svého šatníku o skvěle padnoucí kousky, a to zodpovědně k lidské práci i životnímu prostředí.

Všechny kousky, které u Ariette najdete, jsme ladili od úplného začátku. Celý proces tvorby jednoho kusu oblečení nám zabere skoro rok intenzivní práce a ladění všech detailů - zakládáme si na perfektním zpracování střihů, té nejlepší volbě materiálu i samotném šití. Při volbě místa výroby se kromě ohledu na pracovní podmínky řídíme způsobem zpracování s co nejkvalitnějším výsledkem. Věříme totiž, že kombinace udržitelnosti, etického přístupu k práci a kvalitního zpracování produktu je tou správnou cestou k tomu, aby vám naše kousky v šatníku vydržely roky.

Naším přáním je, aby byl každý náš kousek vaší oporou a ozdobou při nošení. Abyste se v něm cítili dobře nejen díky tomu, jak vypadá, ale i díky tomu, co stálo za jeho vznikem. A hlavně díky tomu, jak se v něm cítíte. Krásně, jistě, sebevědomě.

V Ariette tvoříme kolekce o několika basic kouscích pro odpovídající sezónu. Dbáme na to, abychom volili materiály a barvy, které se dají dobře kombinovat do různých outfitů a k různým příležitostem. Zastáváme názor, že několik kvalitních a dobře kombinovatelných kousků je tou nejlepší volbou pro šatník, ale i planetu. V oblékání podle nás totiž rozhodně platí, že méně je více.

Ve všech oblastech přemýšlíme o odpovědnosti našeho podnikání, a tak volíme varianty s menším dopadem na životní prostředí a dbáme na dobré pracovní podmínky a poctivé odměny. Věříme, že poctivost, upřímnost a odhodlání dělat věci dobře a jinak, jsou tím nejlepším pro nás, ale i pro vás, pro ty, kdo Ariette kousky společně s námi oblékají.